Tiskový odbor vytváří a podporuje vzájemné pochopení a soulad mezi organizací a veřejností. V případě Biskupství ostravsko-opavského jde o vytváření prostředí komunikace a dialogu uvnitř diecéze. Připravujeme pro čtenáře v diecézi zpravodaj OKNO, internetové stránky biskupství www.doo.cz a spolupracujeme s katolickými médii a tiskovým střediskem České biskupské konference.

Aktivity Tiskového odboru biskupství směřují také k široké veřejnosti prostřednictvím regionálních médií. Tiskové zprávy jsou podkladem pro regionální periodika, rádia, televize a internetové zpravodaje, jež informují o aktuálním dění v ostravsko-opavské diecézi. Telefonní kontakt na pracovníky Tiskového odboru je 597 822 231.  


 

Vedoucí tiskového odboru

Mgr. Ondřej Elbel, MSc.Tel.: +420604765840E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Referent tiskového odboru

Jana PraisováTel.: 775244296E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Diecézní fotograf

Pavel ZuchnickýE-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pin It