Hukvaldský biskupský environmentální resort hledá

LEKTORA VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Realizace terénních vzdělávacích programů pro žáky ZŠ a MŠ
  • Podílení se na tvorbě nových programů a pomůcek
  • Realizace přírodovědných kroužků, besed, workshopů a tvořivých dílen
  • Realizace příměstských táborů a víkendových akcí

POŽADAVKY:

  • Studium či absolvování biologických, ekologických, pedagogických a příbuzných oborů
  • Pozitivní vztah k dětem
  • Komunikativnost, kreativita, spolehlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost

VÝHODOU:

  • Průkaz zdravotníka zotavovacích akcí
  • Praxe v neformálním vzdělávání
  • Osvědčení o absolvování jakéhokoliv kurzu spojeného se vzděláváním

NABÍZÍME:

  • Práci na DPP nebo IČO
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Flexibilní pracovní dobu

Předpokládaný nástup je ihned nebo po domluvě

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis

Hukvaldský biskupský environmentální resort je nově vznikající vzdělávací centrum zaměřené na neformální vzdělávání o přírodních vědách. Propojuje zážitkové vzdělávání přímo v přírodě a využívání špičkových technologií ke zkoumání a bádání. Nabízí vzdělávací programy, projektové dny, příměstské tábory, besedy, tvořivé dílny a přírodovědný kroužek. Aktivity jsou realizovány v hukvaldské oboře, zámeckém parku a Palkovických hůrkách. Více o resortu na https://ekohubert.cz/.

Biskupství ostravsko – opavské přijme

Samostatného referenta/referentku správy majetku

Náplň práce:

  • Zajištění komplexní agendy související s vlastnictvím, nabýváním, pozbýváním, pronájmem, pachtem, zatěžováním a jinou správou pozemků ve vlastnictví Biskupství ostravsko-opavského
  • Správa pozemků, příprava podkladů pro zpracování smluv k pozemkům, dohled nad dodržováním sjednaných smluv
  • Zajištění administrativní a spisové agendy týkající se majetkové správy pozemků
  • Vedení a aktualizace stanovené evidence pozemků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického, ekonomického nebo zemědělského směru
  • Orientace v nájemních a pachtovních smlouvách, ve smlouvách o zřizování věcných břemen, v Katastru nemovitostí, v územním plánu
  • Znalost zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, zákona č. 256/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální zákon), LPIS, zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon),
  • Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost
  • Řidičské oprávnění B

Výhodou:

  • Orientace ve správě zemědělských pozemků
  • Praxe na obdobné pozici

Místo výkonu práce: Biskupství ostravsko-opavské,  Kostelní náměstí 3172/1, Ostrava

Nástup: co nejdříve

Přihláška musí obsahovat:

  • Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis

Horská chata Dům sv. Josefa v Beskydech

(Staré Hamry – Gruň)

Přijme:

Kuchařku (kuchaře) je možné i brigádně.

Nabízíme bezplatné ubytování a stravování. Práce je v pěkném prostředí, příjemný personál.

Provozní sílu - ženu, je možné i brigádně. Nabízíme bezplatné ubytování a stravování.

Adresa:

Dům sv. Josefa, 739 15 Staré Hamry 60