Biskupství ostravsko-opavské vypisuje výběrové řízení na místo

ŘEDITELE/ŘEDITELKY

Základní umělecké školy duchovní hudby Frýdek-Místek

Předpoklady:

  • odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů,
  • nejméně čtyřletá pedagogická praxe,
  • plná způsobilost k právním úkonům,
  • bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost,
  • znalost českého jazyka.

Požadavky:

  • znalost školských, pracovněprávních a finančních předpisů,
  • dobré komunikační, organizační a řídící schopnosti,
  • pozitivní vztah k duchovní hudbě.

 Přihláška musí obsahovat:

  • motivační dopis,
  • strukturovaný životopis,
  • ověřené kopie všech dokladů o vzdělání dle výše uvedeného zákona; k diplomu přiložte dodatek nebo vysvědčení o státní závěrečné zkoušce,
  • čestné prohlášení o plné svéprávnosti,
  • výpis z Rejstříku trestů, který nesmí být starší než 3 měsíce,
  • doklad o zdravotní způsobilosti k výkonu dané funkce,
  • doložení praxe v délce 4 let, a to potvrzením o zaměstnání či potvrzením od zaměstnavatele,
  • koncepční záměr rozvoje dané školy v období následujících 3 let v rozsahu 5 normostran,
  • doklad o vykonání zkoušky z českého jazyka v případě, že uchazeč získal příslušnou odbornou kvalifikaci pro přímou pedagogickou činnost v jiném vyučovacím jazyce než českém,
  • přihláška dále může obsahovat jiné doklady prokazující znalosti či dovednosti uplatnitelné na dané pozici,
  • souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Předpokládaný nástup: 1. 2. 2022

Přihlášku zasílejte nejpozději do 31. 10. 2021 na adresu: Biskupství ostravsko-opavské, odbor církevního školství, Kostelní nám. 3172/1, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava.

Obálku označte: „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ZUŠ duchovní hudby Frýdek-Místek – NEOTVÍRAT“

Centrum pro rodinu a sociální péči z. s. přijme

Mzdová účetní/ekonom/personalista

Náplň práce:

  • Zpracování mezd v personálním a mzdovém programu Pamica
  • Vedení personální a mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení)
  • Provádění ročního zúčtování daně
  • Vyřizování pracovněprávních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a ukončení pracovních poměrů
  • Objednávání stravenek
  • kontrola čerpání jednotlivých dotací, spolupráce při psaní žádostí o dotace, průběžných a závěrečných zpráv
  • Podílení se na tvorbě rozpočtů a finančním řízení služeb a aktivit
  • Kontrola správnosti zařazení faktur podle účetních zakázek

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praktická znalost mzdového účetnictví
  • Analytické schopnosti a logické myšlení
  • Dobrá znalost PC a MS Office
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Organizační a komunikativní schopnosti
  • Ochota se vzdělávat
  • Řidičské oprávnění sk. B

Výhodou:

  • Znalost účetního programu Pohoda a personálního a mzdového programu Pamica
  • Zkušenost s personalistikou

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na plný úvazek (doba určitá za rodičovskou dovolenou, s možností dalšího prodloužení, resp. dobou neurčitou)
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní benefity
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Nástup možný ihned
  • Nástupní mzda: 28 000 Kč

Horská chata Dům sv. Josefa v Beskydech (Staré Hamry – Gruň)

Přijme:

Kuchařku (kuchaře) je možné i brigádně.

Nabízíme bezplatné ubytování a stravování. Práce je v pěkném prostředí, příjemný personál.

Provozní sílu - ženu, je možné i brigádně. Nabízíme bezplatné ubytování a stravování.

Adresa:

Dům sv. Josefa, 739 15 Staré Hamry 60