Předseda Centra pro rodinu a sociální péči, z.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

Vedoucí střediska RODINA

Hlavní úkoly a popis náplně práce:

  • Vytváří vize služby/aktivity střediska v souladu s posláním a vizemi CPR
  • Převádí cíle a úkoly strategického plánu CPR do konkrétních činností střediska
  • Řídí chod střediska a koordinuje aktivity podřízených zaměstnanců
  • Řídí a kontroluje čerpání finančních prostředků střediska ve spolupráci s ekonomem
  • Získává, monitoruje a vyhodnocuje dotace a granty
  • Spoluvytváří metodiky služby a jednotlivých činností
  • Podílí se na výběru a zaškolení nových zaměstnanců aktivity/služby aj.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • Praxe v řízení lidí min. 3 roky
  • Zkušenosti s řízením projektů v sociální oblasti výhodou
  • Výhodou znalost zákona o sociálních službách a SPOD
  • Sebeřízení, týmová práce

Nabízíme:

  • nerovnoměrné rozložení pracovní doby
  • skvělý a vstřícný tým kolegů
  • zaměstnanecké benefity, Multisport
  • příspěvek na vzdělávání, supervize
  • slevy na námi pořádané akce a programy
  • finanční benefity na tábory dětí, významné životní události aj.
  • příspěvek na penzijní připojištění

Úvazek:

hlavní pracovní poměr, možnost částečného úvazku

Místo výkonu práce: Syllabova 3039/19e, 703 86 Ostrava - Vítkovice

Nástup: od 1. listopadu 2022

Biskupství ostravsko–opavské přijme zaměstnance/kyni na pozici

Stavební a majetkový referent

(Pro děkanáty Místek a Frýdek)

Náplň práce:

  • Příprava, realizace, administrativa při opravách nemovitostí a zajišťování údržby nemovitostí ve farnostech
  • Zajišťování revizí, kontrol technických zařízení objektů farností
  • Řešení majetkových záležitostí farností (např. inventury, podklady pro nájmy, pachty, prodeje apod.)
  • Další technické a majetkové záležitosti

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru, nejlépe stavebního
  • Praxe min. 3 roky ve stavebním oboru nebo majetkové správě
  • Uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Internet)
  • Komunikační schopnosti, schopnost koncepční a analytické práce, samostatnost v rozhodování, zodpovědnost
  • Vlastní vozidlo, řidičský průkaz sk. B
  • Trestní bezúhonnost

Výhodou:

  • Orientace v církevním prostředí
  • Bydliště v okrese Frýdek-Místek

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Pracovní perspektivu

Místo pracoviště: děkanát Místek, část děkanátu Frýdek (farnosti v jižní části)

Nástup: dle dohody

Samostatný referent správy majetku

  • Vyhledávání vhodných pozemků pro nákup (případně prodej) a developerské projekty bytové i nebytové výstavby
  • Příprava analýz pro zhodnocení investic, kalkulace rentability investic
  • Příprava a realizace schválených developerských projektů
  • Prodeje pozemků a jiných nemovitostí formou přímého prodeje nebo výběrovým řízením
  • Metodika a vyřizování služebností a věcných břemen

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického/ekonomického směru
  • Orientace v kupních smlouvách, ve smlouvách o zřizování věcných břemen, v Katastru nemovitostí, v územním plánu
  • Znalost zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, zákona č. 256/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální zákon), zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon),
  • Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost
  • Řidičské oprávnění sk. B

Výhodou:

  • Praxe v realitách (nákup a prodej pozemků, služebnosti a věcná břemena)
  • Přehled o nemovitostním trhu a znalost lokálního trhu
  • Obchodní a prezentační talent

Místo výkonu práce: Ostrava, Kostelní náměstí 1

Nabízíme:

Nástup: možný okamžitě, event. dle dohody

Stavební investiční referent

  • Koordinace přípravy a realizace investic, zpracovávání investičních záměrů
  • Zajištění přípravy staveb, zadání vypracování projektové dokumentace (průzkum, diagnostika a stavební dokumentace), její posouzení a schválení.
  • Realizace investičních akcí včetně dozorování průběhu realizace investic, výběr a koordinace dodavatelů a jiných účastníků stavby,
  • Průběžná kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického/stavebního směru
  • Znalost stavebního zákona (zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů) a jeho prováděcích vyhlášek
  • Znalost zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, zákona č. 256/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální zákon),
  • Řidičské oprávnění B

Výhodou:

  • Praxe na obdobné pozici

Nabízíme:

Horská chata Dům sv. Josefa v Beskydech

(Staré Hamry – Gruň)

Přijme:

Kuchařku (kuchaře) je možné i brigádně.

Nabízíme bezplatné ubytování a stravování. Práce je v pěkném prostředí, příjemný personál.

Provozní sílu - ženu, je možné i brigádně. Nabízíme bezplatné ubytování a stravování.

Adresa:

Dům sv. Josefa, 739 15 Staré Hamry 60