Biskupství ostravsko-opavské se sídlem Kostelní nám. 3172/1, Ostrava

vypisuje výběrové řízení na pozici:

 Samostatný referent správy majetku

 Náplň práce:

  • Vyhledávání vhodných pozemků pro nákup (případně prodej) a developerské projekty bytové i nebytové výstavby
  • Příprava analýz pro zhodnocení investic, kalkulace rentability investic
  • Příprava a realizace schválených developerských projektů
  • Prodeje pozemků a jiných nemovitostí formou přímého prodeje nebo výběrovým řízením
  • Metodika a vyřizování služebností a věcných břemen

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického/ekonomického směru
  • Orientace v kupních smlouvách, ve smlouvách o zřizování věcných břemen, v katastru nemovitostí, v územním plánu
  • Znalost zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, zákona č. 256/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální zákon), zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon),
  • Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost
  • Řidičské oprávnění B

Výhodou:

  • Praxe v realitách (nákup a prodej pozemků)
  • Přehled o trhu nemovitostí a znalost lokálního trhu
  • Obchodní a prezentační talent

Místo výkonu práce: Ostrava, Kostelní náměstí 1

Nástup: možný okamžitě, event. dle možností

Přihláška musí obsahovat:

  • Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis

Termín podání přihlášek: do 20.11.2019

Kuchař/kuchařka do Domu sv. Josefa na Gruni

Provozní síla do Domu sv. Josefa na Gruni

Adresa:

Dům sv. Josefa, Gruň 60, 739 15 Staré Hamry

tel./fax: 558 437 865

mob. 731 604 114, 737 374 819

IČO: 449 36 273