Kancléř napomáhá z administrativního hlediska biskupovi ve vyřizování a uspořádání všech záležitostí patřících do správy diecéze. Kancléři pomáhá při výkonu jeho funkce notář a pracovník podatelny. Kancléř zajišťuje vyhotovování listin diecézní kurie, zveřejňování vydaných interních směrnic pro řízení biskupství a diecéze, vedení jejich centrální evidence; ukládání listin ve spisovně a následně v archivu, vydávání diecézního adresáře a schematizmu.

Kancléři a všem zaměstnancům biskupství pomáhá k zajištění administrativní služby též vedoucí centra pro informační technologie, který je mu přímo odpovědný.

 

Kancléř diecézní kurie

Mgr. et Mgr. Zdeněk UherTel.: 596116522, 597822240E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sekretářka kancléře

Radka Drastíková, DiS.Tel.: 597822241E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Notář diecézní kurie

P. Mgr. Martin KubešE-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedoucí Centra informačních technologií

Bc. Bohumír OstárekTel.: 597822244E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Systémový administrátor

Ing. Karel SlaninaTel.: 597822245E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Administrátor IT

Vojtěch ZmělíkTel.: 597822246E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pin It