Zajišťuje rozpočtování, financování, účetní záležitosti, daňové záležitosti, personální a mzdové záležitosti. Sleduje změny obecně platných právních předpisů v ekonomické oblasti a o jejich změnách (novelách) průběžně informuje příslušné organizační jednotky biskupství a farnosti. Zajišťuje vedení účetnictví a zpracování přiznání k dani z příjmů právnických osob v jednotlivých farnostech, poskytuje farnostem poradenství v oblasti daní, financování, personální a mzdové agendy. Zpracovává komplexní agendu mezd a sociálního a zdravotního pojištění. Zabezpečuje veškerou personální agendu zaměstnanců biskupství. Odbor řídí diecézní ekonom.

Ekonom diecéze

Ing. Marta HruškováTel.: 597822250E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Asistent ekonoma diecéze

Monika HudeczkováTel.: 597822255E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rozpočtový analytik

Ing. Renáta BélikováTel.: 597822258E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hlavní účetní

Simona PetřkevičováTel.: 597822251E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Účetní specialista

Helena DostálováTel.: 597822257E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Účetní pro oblast majetku

Ing. Marcela TabáškováTel.: 597822256E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Účetní pro pokladnu

Ing. Zdeňka ChrobokováTel.: 597822254E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mzdová účetní

Miluše ZávěšickáTel.: 597822252E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Personalista

Renata SotoniakováTel.: 597822253E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

účetní

Ing. Jarmila DrozdováTel.: 597822251E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pin It