Společnost Ministerium s. r. o. byla zřízena 4. ledna 2011 Biskupstvím ostravsko-opavským za účelem administrace a řízení projektů dotovaných z Evropské Unie. Společnost nabízí farnostem i případným dalším zájemcům komplexní správu projektů od monitoringu dotačních příležitostí, přes vypracování projektové žádosti, administraci a řízení průběhu realizace projektu až po vyúčtování dotace a monitoring projektu v době udržitelnosti.

Za dobu své činnosti společnost připravila desítky úspěšných žádostí pro farnosti, církevní školy a biskupství např. z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Moravskoslezsko, z Operačního programu životní prostředí, Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika - Polská republika, z Programu rozvoje venkova a dalších.

Cílem společnosti je přispívat k dobrému využívání možností poskytovaných dotačními programy pro realizaci potřebných projektů.

Ministerium s.r.o.
IČ: 28646029
Adresa: Kostelní náměstí 3172/1, 702 00 Ostrava

Jednatel

Ing. Mgr. Miroslav PřikrylTel.: 597822264E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pin It