Seniorům se v diecézi věnuje Centrum pro rodinu a sociální péči. Pro seniory a střední věk nabízíme programy v těchto oblastech: duchovní, vzdělávací (Akademie pro třetí věk, diecézní setkání seniorů), volnočasové (vycházky, tvořivá činnost), aktivizační (Kluby aktivních seniorů) i mezigenerační.

Naším posláním je zkvalitnění života seniorů, aktivní zapojení do společnosti i církve, vytváření společenství a vzájemné poznávání, vzdělávání, duchovní život, posilování mezigeneračních vztahů.

Protože se s vámi nemůžeme v této době setkávat osobně, rozhodli jsme se pro setkávání prostřednictvím mailového měsíčníku s názvem Seniorské okénko. Najdete v něm povzbuzení, příběhy z knih a mnoho dalšího. Vychází ve formátu PDF dokumentu.
Objednat si jej můžete zdarma na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

rodiny1

 

Mgr. Ludmila Kaňoková, tel.: 734 876 497, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Lenka Putzlacherová, tel.: 736 185 701, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Adresa kanceláře:
Biskupství ostravsko-opavské
Centrum pro rodinu a sociální péči
Sadová 606
738 01 Frýdek - Místek
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pin It