OstravaCentrum pro rodinu a sociální péči zve všechny děti, jejich rodiny a přátele tuto sobotu 16. 9. od 13 do 18 hodin na tradiční rodinný festival Fandíme rodině! Návštěvníci například mohou zhlédnout pohádku pro děti, bavit se na klaunském workshopu nebo si zazpívat novou narozeninovou písničku Pavla Helana. V areálu Lékařské fakulty Ostravské univerzity na Syllabově ulici Centrum pokračuje v oslavách svých 30. narozenin.

Festival 2023„Věříme, že se máte na co těšit,“ předesílá specialista PR Radka Moricová. Organizátoři si pro návštěvníky připravili nejedno překvapení: „Pro nejmenší je připraveno loutkové divadlo ,Haló, Jácíčku‘ v podání Studia G. Děti se mohou těšit na klaunský workshop Klaunského divadla MIMO a nebudou chybět tvořivé dílny, skákací hrad nebo jízda na rikších. Zavítají k nám také postavičky Večerníčka i ovečky z Déčka a to není všechno, čeká nás i další překvapení z České televize,“ zve na zábavné odpoledne Radka Moricová. Doplňuje, že své vystoupení také už pilně připravují děti z Moravského folklorního souboru Ševčík. A dalším překvapením bude nová narozeninová písnička patrona Centra, vlídného písničkáře Pavla Helana. Napsal ji speciálně pro tuto příležitost.  

„Každý účastník festivalu bude zařazen do slosování o poukázky na nákup sportovního vybavení v prodejnách Kilpi. Centrum budete moci podpořit dobrovolným vstupným i nákupem v našem obchůdku. Výborné občerstvení je samozřejmostí,“ usmívá se za organizátory Radka. Ti festival připravovali s vědomím, že je to naposledy, kdy se přátelé, podporovatelé a pracovníci Centra pro rodinu budou bavit nedaleko jeho budovy. Lékařská fakulta má totiž s areálem v budoucnu jiné záměry, a tak se i Centrum bude stěhovat do nového sídla v centru Ostravy. „Tak neváhejte a přijměte naše pozvání a prožijme společně odpoledne s rodinou a přáteli,“ zvou z Centra pro rodinu.

Pin It