Praha - Poloviční ceny Biblí a Nových zákonů v praktickém středním, malém i kapesním formátu nabízí organizátorům Noci kostelů Česká biblická společnost. Výhradní vydavatel českého ekumenického překladu Písma dodá knihy za dotované ceny těm zájemců, kteří si je objednají do 10. června, na který letos připadá akce Noc kostelů. V nabídce jsou také drobné tituly za pár korun s biblickými citáty i ukrajinské překlady Nového zákona a evangelií.


Bible


„Rádi bychom podpořili chystanou Noc kostelů, a to výběrem Biblí, Nových zákonů, kratších biblických textů či několika dalších knih pro děti i dospělé za výrazně nižší dotované ceny. Nově Vám nabízíme také čtyři tituly v ukrajinštině, které by mohly zaujmout případné ukrajinsky hovořící návštěvníky,“ uvedla Marta Pumrová z obchodního oddělení České biblické společnosti.

Objednávat lze e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., popř. na tel. 284 693 926. Česká biblická společnost zašle vybrané zboží kurýrní službou GLS. „Prosíme proto kromě dodací adresy o telefonní číslo, na které bude možné zaslat zprávu o předpokládaném čase doručení zásilky,“ dodává Pumrová s tím, že k ceně zboží bude připočítáno poštovné 90 Kč. Při objednávce nad 700 Kč je poštovné zdarma.

Přehled nabízených titulů najdete zde.

Pin It