Praha/Ostrava - Karmelitánské nakladatelství nabízí mezi svými knižními novinkami knížku s názvem 3D život s podtitulem „O darech Boží dobroty“. Napsal jí Mons. Martin David – apoštolský administrátor ostravsko-opavské diecéze.


3d zivot


„Dary jsou součástí našeho života v různých podobách. Jsme jimi obklopeni v přírodě i ve světě. Setkáváme se s nimi v lidech, s kterými žijeme, i v okamžicích, které život přináší. Dary Boží lásky nám připomíná liturgický rok – koloběh svátků zpřítomňující události ze života Ježíše Krista. Jsme pozváni k vděčnosti za ně. Kéž nám tato knížka připomíná velké bohatství darů v rozmanitých dimenzích lidského života,“ uvádí v anotaci svého díla sám autor.

Mons. Martin David se mezi autory knih objevuje poprvé. Jeho knižní prvotina, která se objevila na trhu jen tři týdny před jeho 50. narozeninami, má 64 stran, váží 0,170 gramů a dostala pevnou dárkovou vazbu. Doporučená prodejní cena je 199 Kč. Na e-shopu Karmelitánského nakladatelství ji získáte s 10% slevou za 179 Kč.

Pin It