Praha - Katolický týdeník bude v době koronavirové krize šířen zdarma formou pdf souboru, který redakce nabízí k dispozici na svých internetových stránkách. Společnost Katolický týdeník, s.r.o. k rozhodnutí vede nedostupnost novin po uzavření kostelů a omezená distribuční síť. 

"Po dobu mimořádných vládních opatření, která mají omezit šíření nákazy koronavirem, kdy bohužel distribuce Katolického týdeníku v různých místech naší země i do zahraničí poněkud vázne, jsme se rozhodli Vám naše/vaše noviny zpřístupnit ke stažení zdarma prostřednictvím internetu na našich webových stránkách," uvedl jednatel Katolického týdeníku P. Stanislav Přibyl, CSsR a dodal, že každý týden v sobotu odpoledne bude na webu www.katyd.cz k dispozici aktuální vydání Katolického týdeníku ke stažení ve formátu PDF.

Lidé mohou noviny a informaci o tomto odkazu dál libovolně šířit mezi své přátelé a známé, aby se zpravodajství dostalo i k těm, kteří internet nemají. Současně prosí Katolický týdeník o podporu. "Noviny v této formě nebo link na náš web můžete rozesílat libovolně svým příbuzným a přátelům, aby i oni mohli využít této možnosti. Zároveň Vás prosíme o podporu, protože Katolický týdeník je financován pouze z předplatného a inzerce," dodal P. Stanislav Přibyl s prosbou o předplacení Katolického týdeníku. "Moc na Vás v těchto těžkých chvílích myslíme a přejeme Vám hodně zdraví. Ať je Vám Pán nablízku!!

Katolický týdeník č. 12/2020 ke stažení zde (v PDF).

Pin It