Ostrava – Se vstupem do druhého pololetí se rodiče školáků již rozhlížejí po možnostech letních táborů. Své ratolesti mohou poslat například na salesiánský letní tábor, který připravuje Salesiánské středisko volného času Ostrava. Školáci ve věku od 8 do 12 let se mohou ihned po převzetí vysvědčení vydat 30. června do Hodoňovic u Bašky na tábor ve stylu divokého západu.

Táborová základna se zde ve dnech od 30.6. do 7. 7. změní na vesničku Tulsa  a o dobrodružství nebude nouze. „Nekonečné prérie, indiáni, kovbojové… a uprostřed toho všeho zdánlivě nudná vesnice Tulsa. Ale pozor! Zdání klame! První týden prázdnin se tu budou dít věci. Pokud je ti 8 až 12 let a nebojíš se dobrodružství, staň se i ty občanem Tulsy a zažij pravou atmosféru divokého západu," takto zvou salesiáni na letní tábor, na nějž mohou rodiče své děti přihlásit do 15. května přímo v kanceláři Salesiánské středisko volného času Don Bosco nebo poštou na adrese Vítkovická 28, Ostrava. Přilášky je možné zasílat také na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

„Pevně věříme, že tábor přispěje nejenom ke kvalitně stráveným prázdninám, ale že podpoříme osobnostní i sociální rozvoj každého z účastníků,“ uvedl vedoucí programu tábory Jakub Macošek a upozornil, že kapacita tábora je vzhledem k rodinnému charakteru omezena na max. 30 účastníků. „Pořadí přihlášených se určuje na základě data odevzdání přihlášky,“ dodal Macošek. Cena tábora je 1800 Kč, pro sourozenecké skupiny jsou slevy.

Přihláška na tábor zde.

 

Pin It