Ostrava – Centrum pro rodinu připravilo u příležitosti nadcházejícího svátku sv. Valentýna akci pro páry nazvanou Valentýnské rande. Jde o dva večery, při nichž si mohou páry (manželské či snoubenecké) najít pro sebe čas, strávit ho spolu a udělat si tak navzájem radost.

 

Na stránkách Centra pro rodinu uvozují akci těmito slovy:

„Kdo by měl slavit láskyplné rande více, než manželé? Jste-li pár, je pro vás připravena večeře s trochou programu z naší dílny. Fandíme rodinám, fandíme manželům, léta sbíráme zkušenosti, jak prohloubit vztah a udržovat v páru pohodu. Po romantické večeři bude krátké povídání našich lektorů, jako ochutnávka kurzu, který vám můžeme nabídnout v březnu, pokud by vás toto první rande inspirovalo.

Valentýnský program je určen pro veřejnost, pro partnery, kteří si navzájem chtějí dělat radost, snoubence i manžele.“

Páry, které by chtěly této nabídky využít, mají dvě možnosti. Při obou je třeb rezervovat si stůl pro dva:

V úterý 12. února 2019, v čase 17:30 - 21:00

Místo konání: prostory „KAFÁRNY“; U Oblouku 501/10, Ostrava-Poruba.

Ve čtvrtek 14. února 2019, v čase 17:30 - 21:00 hodin.

Místo konání: G-centrum, prostory sálu v 1. patře; Ostrava-Zábřeh, Čujkovova 3185/40; budova u zastávky autobusu naproti tržnici.

 

"Velmi příjemné prostředí s večeří, malou přednáškou, dezertem, soukromím ve dvojici a prostorem k popovídání. Budeme prosit symbolický účastnický poplatek 200 Kč na manželský/snoubenecký pár," píše se dále na webu CPR.

Přednáší MUDr. Maria Fridrichová a lektoři Centra pro rodinu.

Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. v platném znění.

Informace: Maria Fridrichová – e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefon 731 625 618.

Pin It