Nový Jičín – Celodenní výlet do přírody připravují pro děti z Nového Jičína skauti z 3. oddílu Pagoda. V sobotu 10. 4. 2010 zvou na akci s názvem „Tání ledů v našich srdcích“, kterou připravují již po dvacáté. „Sejdeme se ráno na parkovišti vedle autobusového nádraží v Novém Jičíně. Budeme vás očekávat od 7.30 do 8.30 hodin. Odtud se postupně přesuneme na místo, kde společnou modlitbou zahájíme tento den,“ informují skauti v pozvánce.

Společný program bude pokračovat za každého počasí v přírodě. „Budeme se učit překonávat nečekané situace, snažit se o pokojné řešení problémů, které nás potkají, a přitom více myslet na ty kolem sebe. Vezměte si s sebou všechno, o čem se domníváte, že je užitečné mít, když jste odkázány samy na sebe a zároveň byste chtěly být oporou ostatním,“ dodávají pořadatelé a upřesňují další podrobnosti. „Nezapomeňte na dobré boty, vhodné teplejší oblečení, pláštěnku, hrníček, lžíci a láhev s vodou.“

Pozvání platí pro děvčata každého věku, budeme také vděční za všechny chlapce, kteří by chtěli s přípravou akce pomoci. „Tento den je určen i pro rodiny s malými dětmi (děvčátka a chlapce asi do 7 let). Děti v doprovodu rodičů budou mít možnost prožívat příběh, který je pro ně připraven. Trasa pro nejmenší děti vede po lesních cestách a pěšinkách, ale je možné vzít i děti v kočárku. Do Nového Jičína se vrátíme mezi 17. a 18. hodinou, případně podle potřeby po domluvě i dříve. Těšíme se na setkání s vámi,“ dodávají skauti ze střediska Pagoda Nový Jičín.

Pin It