Ostrava - Jsou všechny duchovní cesty správné? Vedou vždy k Bohu, když o něm mluví a vystupují v nich andělé? Jak je to s různými léčitelskými směry a meditačními cvičeními? Na tyto a další otázky týkající se tématu rozlišování se pokusí zodpovědět Th.Lic. Veronika Barátová při duchovní obnově v Ostravě-Zábřehu.

Jednodenní duchovní obnovu s názvem „Křesťan na křižovatce duchovních cest“ pořádá nadační fond Credo ve spolupráci s Římskokatolickou farností Ostrava-Zábřeh. Uskuteční se v kině Luna v sobotu 24. února 2018. Dnes se často setkáváme s různými duchovními směry. Velmi rozšířená je např. andělská literatura, věštění z karet, amulety ve formě kamenů, tai-chi, jóga, práce s energiemi, homeopatie apod. Ne všechny duchovní směry jsou však neškodné, i když se tak tváří. „Křesťané často v této problematice nemají jasno a váhají, zda jde o správnou, či špatnou cestu. Obdobný seminář proběhl již na jižní Moravě a máme na něj velmi kladné ohlasy,“ zve na akci Markéta Piknová z nadačního fondu Credo. Sestra Veronika Barátová bude ve svých přednáškách mluvit právě o tom, jak tyto různé duchovní směry rozlišovat a zůstat na správné cestě. Je velmi důležité umět poznávat skutečné dobro, ale také skryté zlo.

Seminář se uskuteční v kině Luna v Ostravě-Zábřehu. Součástí dne bude mše svatá (i adorace) v místním kostele Sv. Ducha, kterou bude celebrovat P. Vít Zatloukal, biskupský vikář pro pastoraci. Organizátoři zvou také na večer chval, který proběhne v pátek 23. února od 19 hodin v kostele sv. Ducha v Ostravě-Zábřehu.

Na duchovní obnovu je možné se přihlásit online na stránkách www.credonadacnifond.cz. Cena je 100,- Kč, v přihlášce je možné si objednat i oběd.

Více informací:
Markéta Piknová, koordinátorka akce
tel: 606 715 994, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web: www.credonadacnifond.cz