Nemovitosti - pronájmy

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu rodinný dům 4+1 v místní části Daremní v obci Bordovice u Frenštátu pod Radhoštěm. Interiér domu je kompletně zrekonstruován, dům je nově zateplen, má nová plastová okna a novou střechu. V přízemí se nachází vstupní chodba, obývací pokoj s výstupem na zahradu (17,8 m2) , menší pokoj s kachlovými kamny (13.8 m2), kuchyně (15,6 m2), koupelna s vanou a sprchovým koutem (4,7 m2) a samostatná toaleta (3 m2). Z chodby se vchází na schodiště do prvního patra a také do sklepa. V prvním patře je jeden velký pokoj s výhledem na Velký Javorník (32,6 m2) a jeden menší pokojík (cca 16 m2). Dům je vytápěný pevnými palivy, voda z vlastní studny. Pozemek o celkové výměře 1731m2 je částečně oplocený, nachází se na něm hospodářská budova a řada vzrostlých stromů. Příjezd k domu po zpevněné komunikaci. Klidné místo k bydlení na polosamotě, s dobrou dostupností všech služeb a kulturního vyžití v nedalekém Frenštátě pod Radhoštěm. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho měsíčního nájemného včetně záloh na služby. Provize RK činí jeden měsíční nájem . Dům je volný, ihned k pronájmu.

Kontakt: Ing. Marcela Kalvarová, tel. 603 592 694, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabízíme k pronájmu administrativní prostory v atraktivní vile ve Frenštátě pod Radhoštěm na ulici U Siberie. V 1.NP se nachází 6 kanceláří o celkové výměře cca 130 m2 včetně zázemí, které je tvořeno 2x WC, koupelnou se sprchovacím koutem, kuchyňkou a úklidovou místností. Ve 2.NP se nachází samostatná zasedací místnosti o rozloze 70 m2. Součástí vily jsou sklepní prostory a přilehlé garáže ve dvoře (2 garážová stání). Parkování aut je možné ve dvoře nebo před objektem. Vila je po celkové rekonstrukci a je napojena na vodovod, vedení NN, vytápění je plynové. Ve 2.NP se nachází byt. Podle potřeb jsou možné i stavební úpravy vily.

Kontakt: Ing. Marcela Kalvarová 603 592 694, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabízíme k pronájmu atraktivní kancelářské prostory v domě na Pivovarské ulici v centru Ostravy, v blízkosti Masarykova náměstí. Prostory jsou vhodné jako sídlo firmy. Dům je po rekonstrukci a je napojen na pult centrální ochrany. Prostory je možno pronajmout jako celek.

Kontakt: Ing. Tomáš Szturc, tel. 603 108 350, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.