Biskupství ostravsko-opavské vyhlašuje výběrové řízení na pozici

revírník

Místo pracoviště: středisko Farní lesy – oblast okresů Bruntál, Jeseník

Pracovní náplň:

· Zajištění řádného lesnického hospodaření ve farních lesích dané oblasti, a to v pěstební činnosti, těžební činnosti, ve výrobě a prodeji dříví, ochraně lesa proti škodlivým činitelům, ekonomice revíru a správě veškerého majetku svěřeného do péče revíru Farních lesů

Požadujeme:

· VŠ vzdělání lesnického směru (praxe v oboru min. 3 roky) nebo SŠ vzdělání lesnického směru (praxe v oboru min. 5 let)

· Odborné znalosti a základní praktické zkušenosti v oboru – především lesnického hospodaření, ochrany lesa, prodeje a dodávek dříví, pracovně-právních vztahů a plnění celospolečenských funkcí lesa

· Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

· Dobrá uživatelská znalost PC (Word, Excel, internet)
· Spolehlivost, loajalita k zaměstnavateli, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, ochota dále se vzdělávat

Nabízíme:

· Zajímavou, odpovědnou a samostatnou práci

· Odpovídající mzdové ohodnocení

· Zaměstnanecké benefity

· Pracovní perspektivu

· Možnost odborného růstu

Přihláška musí obsahovat:

· Strukturovaný životopis

· Motivační dopis

· Výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců

Termín podání přihlášek: do 10.7.2017

Předpokládaný termín nástupu: co nejdříve po ukončení výběrového řízení

Zasláním životopisu uchazeč uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení. Zadavatel má právo výběrové řízení kdykoli zrušit bez udání důvodu.

účetní

Místo pracoviště: Lesní správa Vrbno pod Pradědem – pracoviště Vidly

Požadujeme:
· ÚSO/VŠ, vzdělání ekonomického směru (vhodné i pro absolventy)

· Řidičský průkaz sk. B.

· Znalost práce na PC - velmi dobrá uživatelská úroveň

· Loajalita k zaměstnavateli, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, ochota dále se vzdělávat

Nabízíme:

· Možnost zajištění ubytování

· Pracovní poměr – zástup za rodičovskou dovolenou ( 3 roky)

Termín podání přihlášek: do 25.6.2017

Termín nástupu: co nejdříve, event. dle dohody

Zasláním životopisu uchazeč uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona
č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

zástupce lesního správce

Místo pracoviště: Lesní správa Vidly

Požadujeme:

· Vysokoškolské vzdělání lesnického směru

· Praxe v oboru minimálně 3 roky

· Odborné znalosti a základní praktické zkušenosti v oboru, především lesnického hospodaření, správy majetku, ochrany lesa, prodeje a dodávek dříví, pracovně-právních vztahů, mysliveckého hospodaření a plnění celospolečenských funkcí lesa

· Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

· Lovecký lístek - zájem o výkon práva myslivosti výhodou

· Spolehlivost, loajalita k zaměstnavateli, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, ochota se dále vzdělávat

· Zastupování lesního správce ve všech směrech a činnostech

· Podílení se na bezchybném fungování dané lesní správy, zajišťování řádného lesnického hospodaření v oblasti pěstební a těžební činnosti, lesní hospodářské evidence, ekonomiky lesní správy, výroby a prodeje dříví, ochrany lesa proti škodlivým činitelům, mysliveckého hospodaření, lesní pedagogiky a správě veškerého majetku svěřeného do péče lesní správy

Nabízíme:

Podklady pro přihlášení do výběrového řízení:

· Strukturovaný profesní životopis

· Výpis z rejstříku trestů ne starší tří měsíců

Termín podání přihlášek: do 15.5.2017.

Zadavatel si vyhrazuje právo kdykoli výběrové řízení zrušit, a to bez udání důvodu.

Zasláním životopisu uchazeč uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Kuchař/kuchařka do Domu sv. Josefa na Gruni

Provozní síla do Domu sv. Josefa na Gruni

Adresa:

Dům sv. Josefa, Gruň 60, 739 15 Staré Hamry

tel./fax: 558 437 865

mob. 731 604 114, 737 374 819

IČO: 449 36 273